- Počasí
- Čínská lidová republika
- Qinghai
- Rishatan
Aktuální počasí Rishatan
Aktuální počasí přímo pro město Rishatan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -2°C |
