- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Riolo Terme
Aktuální počasí Riolo Terme
Aktuální počasí přímo pro město Riolo Terme. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (08:00) do 17. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí do 16. 5. (02:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
