- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Ratiboř
Aktuální počasí Ratiboř
Aktuální počasí přímo pro město Ratiboř. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 5°C |
