- Počasí
- Jihoafrická republika
- Gauteng
- Randfontein
Aktuální počasí Randfontein
Aktuální počasí přímo pro město Randfontein. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
