Aktuální počasí Ramsau
Aktuální počasí přímo pro město Ramsau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
Náledí
Platí do 2. 4. (09:00)
-2°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
