- Počasí
- Lucembursko
- Luxembourg
- Rameldange
Aktuální počasí Rameldange
Aktuální počasí přímo pro město Rameldange. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
