- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Rājgarh
Aktuální počasí Rājgarh
Aktuální počasí přímo pro město Rājgarh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
