- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Radonice
Aktuální počasí Radonice
Aktuální počasí přímo pro město Radonice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
