- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Radňovice
Aktuální počasí Radňovice
Aktuální počasí přímo pro město Radňovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
