- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Radis
Aktuální počasí Radis
Aktuální počasí přímo pro město Radis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
