- Počasí
- Guinea-Bissau
- Tombali
- Quebo
Aktuální počasí Quebo
Aktuální počasí přímo pro město Quebo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
