- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Quding
Aktuální počasí Quding
Aktuální počasí přímo pro město Quding. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 2°C |
