- Počasí
- Uzbekistán
- Fergana
- Qo‘rg‘oncha
Aktuální počasí Qo‘rg‘oncha
Aktuální počasí přímo pro město Qo‘rg‘oncha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
