- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Qōl-e Mīrak
Aktuální počasí Qōl-e Mīrak
Aktuální počasí přímo pro město Qōl-e Mīrak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 7°C |
