- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Qingkou
Aktuální počasí Qingkou
Aktuální počasí přímo pro město Qingkou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
