- Počasí
- Finsko
- South Savo
- Puumala
Aktuální počasí Puumala
Aktuální počasí přímo pro město Puumala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 0°C |
