- Počasí
- Rusko
- Republika Komi
- Pustosh’
Aktuální počasí Pustosh’
Aktuální počasí přímo pro město Pustosh’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
