- Počasí
- Peru
- San Martín
- Pomalca
Aktuální počasí Pomalca
Aktuální počasí přímo pro město Pomalca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 23°C |
