- Počasí
- Rusko
- Murmanská oblast
- Polyarnyy
Aktuální počasí Polyarnyy
Aktuální počasí přímo pro město Polyarnyy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -2°C |
