- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-namdo
- Pŏlmal
Aktuální počasí Pŏlmal
Aktuální počasí přímo pro město Pŏlmal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
