Aktuální počasí Polepy
Aktuální počasí přímo pro město Polepy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
