- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Podhrad
Aktuální počasí Podhrad
Aktuální počasí přímo pro město Podhrad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Námraza
Platí od 30. 3. (22:00) do 31. 3. (09:00)
Náledí
Platí od 30. 3. (22:00) do 31. 3. (09:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
