Aktuální počasí Plitkoviq
Aktuální počasí přímo pro město Plitkoviq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 22. 5. (00:00) do 23. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 22. 5. (00:00) do 23. 5. (00:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
