- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Plenkovice
Aktuální počasí Plenkovice
Aktuální počasí přímo pro město Plenkovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
