- Počasí
- Česko
- Hlavní město Praha
- Pitkovičky
Aktuální počasí Pitkovičky
Aktuální počasí přímo pro město Pitkovičky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
