- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Piplāi
Aktuální počasí Piplāi
Aktuální počasí přímo pro město Piplāi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 40°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 36°C |
