- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Pingnu
Aktuální počasí Pingnu
Aktuální počasí přímo pro město Pingnu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
