- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Pingling
Aktuální počasí Pingling
Aktuální počasí přímo pro město Pingling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
