- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Petrie
Aktuální počasí Petrie
Aktuální počasí přímo pro město Petrie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
