- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Peterlee
Aktuální počasí Peterlee
Aktuální počasí přímo pro město Peterlee. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 9°C |
