- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Pēshnah Tēray
Aktuální počasí Pēshnah Tēray
Aktuální počasí přímo pro město Pēshnah Tēray. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 50 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 86 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
