- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Perućac
Aktuální počasí Perućac
Aktuální počasí přímo pro město Perućac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 3. 4. (00:00) do 4. 4. (00:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
