- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Perućac
Aktuální počasí Perućac
Aktuální počasí přímo pro město Perućac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 27. 4. (00:00) do 28. 4. (00:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
