- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Perovići
Aktuální počasí Perovići
Aktuální počasí přímo pro město Perovići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 27. 4. (00:00) do 28. 4. (00:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
