- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Perkins
Aktuální počasí Perkins
Aktuální počasí přímo pro město Perkins. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 30. 3. (21:00)
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 13°C |
