Aktuální počasí Perkhur’yevo
Aktuální počasí přímo pro město Perkhur’yevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
