- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Perdikáki
Aktuální počasí Perdikáki
Aktuální počasí přímo pro město Perdikáki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (13:00) do 23. 5. (18:00)
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
