- Počasí
- Spojené království
- Wales
- Penparcau
Aktuální počasí Penparcau
Aktuální počasí přímo pro město Penparcau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
