- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Pavlov
Aktuální počasí Pavlov
Aktuální počasí přímo pro město Pavlov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově -3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
