- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Pas Nālah
Aktuální počasí Pas Nālah
Aktuální počasí přímo pro město Pas Nālah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
