- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Parsau
Aktuální počasí Parsau
Aktuální počasí přímo pro město Parsau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
