- Počasí
- Rakousko
- Burgenland
- Parndorf
Aktuální počasí Parndorf
Aktuální počasí přímo pro město Parndorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
