- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Panjie
Aktuální počasí Panjie
Aktuální počasí přímo pro město Panjie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
