- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Panissières
Aktuální počasí Panissières
Aktuální počasí přímo pro město Panissières. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 30. 5. (00:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
