- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Panighina
Aktuální počasí Panighina
Aktuální počasí přímo pro město Panighina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (08:00) do 17. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí do 16. 5. (02:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
