- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Pal’tso
Aktuální počasí Pal’tso
Aktuální počasí přímo pro město Pal’tso. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
