- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Palčice
Aktuální počasí Palčice
Aktuální počasí přímo pro město Palčice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
