- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Owrang
Aktuální počasí Owrang
Aktuální počasí přímo pro město Owrang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 6°C |
