Aktuální počasí Ösby
Aktuální počasí přímo pro město Ösby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
