- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Ormoc
Aktuální počasí Ormoc
Aktuální počasí přímo pro město Ormoc. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
